Társadalmi felelősségvállaláshoz kapcsolódó támogatói megjelenések

Őszi Kulturális Fesztivál
Az egy hónapig tartó rendezvénysorozat célja, hogy az egyetemen működő művészeti csoportok és művészi ambíciókkal rendelkező hallgatók mellett neves előadó- és alkotóművészek mutatkozhassanak be az Egyetem és Szeged közönsége előtt.
Megjelenési lehetőség: előzetes egyeztetés alapján programok támogatása
Kapcsolattartó: Tajti Gabriella – tajtig@rekt.u-szeged.hu

Egyetemi Tavasz
A Szegedi Tudományegyetem tavaszi rendezvénysorozatában tudományos, kulturális, ismeretterjesztő, sport és szórakoztató programok, kari napok várják az érdeklődőket különböző egyetemi és városi helyszíneken.
Megjelenési lehetőség: előzetes egyeztetés alapján programok támogatása
Kapcsolattartó: Tajti Gabriella – tajtig@rekt.u-szeged.hu

Szabadegyetem
A Szegedi Tudományegyetem vezető oktatóinak és kutatóinak ismeretterjesztő tudományos előadássorozata, amely minden korosztálynak érdekességet nyújt a tudományágak széles spektrumán a jogtudománytól a sejtbiológiáig. Az előadásokról felvétel készül, ami hetente kétszer kerül levetítésre a Városi TV Szeged adásában, valamint az egyes előadások után megtekinthetőek az SZTE honlapján, és az egyes szemeszterek végén felkerülnek a videotorium.hu tárhelyhez, ahol Magyarország egyetemeinek tudományos előadásai vannak összegyűjtve.
Megjelenési lehetőség: az előadássorozat támogatása